Kontakt

+ 48 22 649 24 91 lub 96

Lang Team
ul. Pachnąca 81
02-792 Warszawa

sekretariat@langteam.com.pl

Czesław Lang
Dyrektor Generalny
sekretariat@langteam.com.pl
Elżbieta Lang
Dyrektor biura ds. Mediów
e.lang@langteam.com.pl
Agata Lang
Z-ca Dyrektora Generalnego
agata.lang@langteam.com.pl
Adam Siluta
Dyrektor Marketingu
adam.siluta@langteam.com.pl
Beata Siluta
Z-ca Dyrektora Marketingu
beata.siluta@langteam.com.pl
Agnieszka Gabryś
Marketing Manager
agnieszka.gabrys@langteam.com.pl
Michał Zieliński
Specjalista ds. Marketingu
m.zielinski@langteam.com.pl
Przemysław Niemiec
Specjalista ds. Sportowych
przemyslaw.niemiec@langteam.com.pl
Justyna Kisiel
Pełnomocnik ds. organizacyjnych
justyna.kisiel@langteam.com.pl
Anna Winogrońska
Dyrektor ds. zakwaterowania
hotele@langteam.com.pl
Izabela Zawadzka
Główna Księgowa
finanse1@langteam.com.pl
Anna Jagiełło
Z-ca Głównej Księgowej
finanse3@langteam.com.pl
Janusz Siluta
Szef nadzoru technicznego
siluta_janusz@interia.pl
Cezary Wicha
Sędzia (sektory, wyniki)
infosedzia@langteam.com.pl
Biuro prasowepress@langteam.com.pl